Designový Časopis
Designový Časopis
Papírnictví

commod – Feines in Holz

Papírnictví „Komodita“ se specializuje na interiérové práce. V souladu s heslem „jemné dřevěné komodity“ společnost realizuje zvláště vysoce exkluzivní rezidenční projekty. Papírnictví mělo toto tvrzení vyhovět. Zmenšené, ale hravé rozvržení bylo realizováno pomocí zvláště smíšené barvy. Papírnictví odráží styl firmy i její ideologii používat pouze nejcennější materiál: Papír je vyroben ze 100% bavlny, obálky skutečné dřevěné dýhy. Vizitky „ztělesňují“ slogan společností vytvořením trojrozměrné místnosti obsahující typické dřevěné výrobky.

Název projektu : commod – Feines in Holz, Jméno designérů : Jens Lattke, Jméno klienta : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Papírnictví

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.