Designový Časopis
Designový Časopis
Policový Systém

Quadro Qusabi

Policový Systém Systém Quadro Qusabi (nebo krátce QQ) byl inspirován všestranností lešení. Qusabi (v japonštině znamená „klín“) se vkládají do otvorů sloupků v požadované výšce. Police a zásuvky jsou umístěny na klínech Qusabi bez nástrojů nebo matic. Kteroukoli polici nebo zásuvku lze kdykoli vyměnit. Je snadné sestavit nový systém QQ pouze se 2 policemi, 4 sloupky a jednou zarážkou. Nejmenší velikost police je 280 čtverečních cm. Jiné velikosti polic jsou 8 cm širší nebo delší. Systém QQ lze nekonečně sestavovat i rozšiřovat přidáním nových příspěvků a polic do stávajícího systému.

Název projektu : Quadro Qusabi, Jméno designérů : Sonia Ponka, Jméno klienta : MultiMono.

Quadro Qusabi Policový Systém

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.