Designový Časopis
Designový Časopis
Policový Systém

Quadro Qusabi

Policový Systém Systém Quadro Qusabi (nebo krátce QQ) byl inspirován všestranností lešení. Qusabi (v japonštině znamená „klín“) se vkládají do otvorů sloupků v požadované výšce. Police a zásuvky jsou umístěny na klínech Qusabi bez nástrojů nebo matic. Kteroukoli polici nebo zásuvku lze kdykoli vyměnit. Je snadné sestavit nový systém QQ pouze se 2 policemi, 4 sloupky a jednou zarážkou. Nejmenší velikost police je 280 čtverečních cm. Jiné velikosti polic jsou 8 cm širší nebo delší. Systém QQ lze nekonečně sestavovat i rozšiřovat přidáním nových příspěvků a polic do stávajícího systému.

Název projektu : Quadro Qusabi, Jméno designérů : Sonia Ponka, Jméno klienta : MultiMono.

Quadro Qusabi Policový Systém

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.