Designový Časopis
Designový Časopis
Systém Varování Koncept

Saving Millions of Lives on the road!

Systém Varování Koncept Proč mají semafory oranžovou, ale nikoli brzdová světla pro automobily? Automobily dnes přicházejí pouze s červenými brzdovými světly vzadu. Tento „zastaralý“ varovný systém má hlavní nevýhody, zejména při vyšších rychlostech. Červená výstražná kontrolka se zobrazí pouze poté, co řidič zasáhne brzdy. PACA (Predictive Alerts for Collision Aversion) zobrazuje výstražné oranžové světlo dříve, než řidič ve vedoucím vozidle zabrzdí. To umožňuje řidiči druhého vozidla zastavit včas a zabránit kolizi. Tento posun paradigmatu opravuje život ohrožující chybu v existujícím designu.

Název projektu : Saving Millions of Lives on the road! , Jméno designérů : Anjan Cariappa M M, Jméno klienta : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  Systém Varování Koncept

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.