Designový Časopis
Designový Časopis
Výstava Osvětlení A Obchod

Light Design Center Speyer, Germany

Výstava Osvětlení A Obchod Showroom nového světelného centra Speyer, který se nachází v tovární budově, měl být navržen jako výstavní prostor, poradenská místnost a místo setkání. Zde měly být vytvořeny synergické efekty interiérového designu vytvářejícího rámeček pro všechny nejnovější světelné trendy, technologie a světelné návrhy. Jeho sofistikovaná struktura měla stavět páteř celé světelné výstavy, ale zároveň nikdy neměla zatínat prioritu osvětlovaných objektů, které mají být vystaveny. Za tímto účelem si příroda vytvořila sjednocující tvar jako inspiraci: „twister“, přírodní jev s neviditelnými silami ...

Název projektu : Light Design Center Speyer, Germany, Jméno designérů : Peter Stasek, Jméno klienta : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany Výstava Osvětlení A Obchod

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.