Designový Časopis
Designový Časopis
Transformovatelné Židle A Konferenční Stolek

Sensei

Transformovatelné Židle A Konferenční Stolek Stůl Židle / kavárna Sensei je kus nábytku, který stejně jako většina mých výtvorů začíná tím, že najde nové způsoby, jak využít malých prostor pomocí geometrických náhodných kreseb. Styl tohoto projektu je naznačen minimalistickým způsobem, kde nemáme žádné křivky, ale místo toho máme čáry, roviny a neutrální barvy, jako je černá a bílá. Židle, když jsou umístěny vodorovně a spojené zády, nám dávají konferenční stolek. Střední část stolu (kde jsou záda spojena dohromady) je úžasně silná a člověk si může sednout na střed, aniž by se stolek pohyboval.

Název projektu : Sensei, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : Sibille.

Sensei Transformovatelné Židle A Konferenční Stolek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.