Designový Časopis
Designový Časopis
Stiskem Vysunete Elektrické Zástrčky

The GAN Switch

Stiskem Vysunete Elektrické Zástrčky Normálně, pokud by někdo chtěl vytáhnout elektrickou zástrčku, musel by vypnout napájení a vytáhnout ji s uvážlivým množstvím energie. Tento koncepční, ale viditelný nápad umožňuje vykonat práci jen jedním prstem. Spínač ZAP / VYP, který také jako tlačítko pro vysunutí zástrčky, vám pomůže říct, zda je zástrčka připojena k napájení nebo není.

Název projektu : The GAN Switch, Jméno designérů : Tay Meng Kiat Nicholas, Jméno klienta : .

The GAN Switch Stiskem Vysunete Elektrické Zástrčky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.