Designový Časopis
Designový Časopis
Rostoucí Lampa

BB Little Garden

Rostoucí Lampa Tento projekt navrhuje podpořit toto nové použití, které poskytuje plnější smyslové vaření. BB Little garden je zářivě rostoucí lampa, která chce znovu navštívit místo aromatických rostlin v kuchyni. Je to svazek s jasnými čarami, jako skutečný minimalistický objekt. Úhledný design byl speciálně navržen tak, aby se přizpůsobil různým vnitřním prostředím a dodal kuchyni zvláštní pozornost. BB Little garden je rámec pro rostliny, její čistá linie je zvětšuje a nenarušuje čtení.

Název projektu : BB Little Garden, Jméno designérů : Martouzet François-Xavier, Jméno klienta : Hall Design.

BB Little Garden Rostoucí Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.