Designový Časopis
Designový Časopis
Veřejná Doprava

Azur: Montreal Metro Cars

Veřejná Doprava Konstrukce nového Montreal Metro Cars si cení silné vazby, která existuje mezi Montrealers a jejich podzemním podzemním systémem. Více než jen efektivní způsob dopravy, nové vozy metra Montreal poskytují městu i jeho obyvatelům prostředky pro lepší kvalitu života pro nadcházející roky. Je nositelem Montrealu aury tvořivé energie, poskytuje zdroj hrdosti, zajišťuje větší soudržnost, intuitivitu a použitelnost v rámci služby a přispívá k místní a globální udržitelnosti.

Název projektu : Azur: Montreal Metro Cars, Jméno designérů : Labbe Designers, Jméno klienta : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars Veřejná Doprava

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.