Designový Časopis
Designový Časopis
Vodka

Kasatka

Vodka "KASATKA" byla vyvinuta jako prémiová vodka. Design je minimalistický, a to jak ve formě láhve, tak v barvách. Jednoduchá válcová láhev a omezená škála barev (bílá, odstíny šedé, černé) zdůrazňují krystalickou čistotu produktu a eleganci a styl minimalistického grafického přístupu.

Název projektu : Kasatka, Jméno designérů : Anastasia Smyslova, Jméno klienta : Anastasia Smyslova.

Kasatka Vodka

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.