Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Muse

Lampa Inspirováni „vyhrál buddhismem“ ve svém výroku, že v našem vesmíru neexistují absolutní kvality, „světlu“ jsme dali paradoxní kvalitu tím, že jsme mu dali „fyzickou přítomnost“. Duch meditace, který podporuje, byl mocným zdrojem inspirace, kterou jsme použili k vytvoření tohoto produktu; ztělesňující vlastnosti „času“, „hmoty“ a „světla“ do jednoho produktu.

Název projektu : Muse, Jméno designérů : Anarkhos design , Jméno klienta : Anarkhos Design.

Muse Lampa

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.