Designový Časopis
Designový Časopis
Nádobí

MiMì

Nádobí Mimì jednoduchý design s geometrií èistého řezu odhaluje velkou jednoduchost použití. Rukojeti zásadního, ale uzlového tvaru vynikají proti matně šedému tlakově litému hliníkovému tělesu a poskytují pevné uchopení, i když je mokré nebo mastné. Jediný nakreslený ocelový náčrtek, který zabaví nepřilnavé nádobí, nevyžaduje další klouby. Elastická kovová flexibilita je využívána k získání útulného uchopení: při stlačení rukojeti snadno změní svůj tvar a přizpůsobí se uchopení každého uživatele. Rukojeť pánve s napjatým drátem také mění její tvar. Minimální design přispívá ke zlepšení ergonomie .:: Bez materiál dokáže více a ještě lépe:

Název projektu : MiMì, Jméno designérů : Gian Piero Giovannini, Jméno klienta : urge design.

MiMì Nádobí

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.