Designový Časopis
Designový Časopis
Nádobí

MiMì

Nádobí Mimì jednoduchý design s geometrií èistého řezu odhaluje velkou jednoduchost použití. Rukojeti zásadního, ale uzlového tvaru vynikají proti matně šedému tlakově litému hliníkovému tělesu a poskytují pevné uchopení, i když je mokré nebo mastné. Jediný nakreslený ocelový náčrtek, který zabaví nepřilnavé nádobí, nevyžaduje další klouby. Elastická kovová flexibilita je využívána k získání útulného uchopení: při stlačení rukojeti snadno změní svůj tvar a přizpůsobí se uchopení každého uživatele. Rukojeť pánve s napjatým drátem také mění její tvar. Minimální design přispívá ke zlepšení ergonomie .:: Bez materiál dokáže více a ještě lépe:

Název projektu : MiMì, Jméno designérů : Gian Piero Giovannini, Jméno klienta : urge design.

MiMì Nádobí

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.