Designový Časopis
Designový Časopis
Monitor Sluchátka Do Uší

ZTONE

Monitor Sluchátka Do Uší Jako příslušenství pro životní styl jsou tato sluchátka vybavena konceptem šperků. Skládá se z patentované špičky do ucha, že tělo je tvarováno do ušní mísy. Prodloužená pružná špička ucha křídla zlepšuje stabilitu v uchu tím, že podporuje hřbet ucha. Vynález je vyroben ze silikonu pro zvýšení maximální flexibility. Hlava ve tvaru hlavy je navržena tak, aby přiléhala dovnitř ušního kanálu, takže poskytuje nejlepší utěsnění před vnějším hlukem. Poskytuje ekonomické řešení, které nahrazuje prémiový vlastní monitor, a přesto poskytuje nejpřesnější reprodukci zvuku.

Název projektu : ZTONE, Jméno designérů : IMEGO Infinity LLC, Jméno klienta : I-MEGO.

ZTONE Monitor Sluchátka Do Uší

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.