Designový Časopis
Designový Časopis
Hi-Fi Gramofon

Calliope

Hi-Fi Gramofon Konečným cílem otočného stolu Hi-Fi je znovu vytvořit nejčistší a nekontaminovaný zvuk; tato podstata zvuku je koncem i konceptem tohoto designu. Tento zkrášlený produkt je sochou zvuku, která reprodukuje zvuk. Jako gramofon patří mezi jeden z nejúčinnějších dostupných gramofonů Hi-Fi a tento jedinečný výkon je indikován a zesílen díky své jedinečné podobě a designu; spojení formy a funkce v duchovní jednotě ztělesňující talíř Calliope.

Název projektu : Calliope, Jméno designérů : Deniz Karasahin, Jméno klienta : Calliope Audio.

Calliope Hi-Fi Gramofon

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.