Designový Časopis
Designový Časopis
Watchfaces Aplikace

genuse

Watchfaces Aplikace Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine jsou série hodinových aplikací vyvinutých speciálně pro zařízení Watch. Aplikace jsou originální, jednoduché a estetické v designu, od budoucího etnika přes sci-fi styl až po digitální buisness. Veškerá grafika hodinek je k dispozici v 9 barvách - což odpovídá kolekci barev I Watch. Nyní je skvělý okamžik pro nový způsob, jak ukázat, číst a porozumět naší době. www.genuse.eu

Název projektu : genuse, Jméno designérů : Albert Salamon, Jméno klienta : genuse.

genuse Watchfaces Aplikace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.