Designový Časopis
Designový Časopis
Showroom

Segmentation

Showroom Při interpretaci místa nelze přehlédnout měkké linie obuvi. Chcete-li reprezentovat další skupiny elegantní boty, které se zobrazují v tomto místě, druhý vrstva stropu a osm exkluzivní designové osvětlení komponenty, zatímco vytváří náladu, zároveň se cítit samostatně s amorfní linii na tomto místě.

Název projektu : Segmentation, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Showroom

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.