Designový Časopis
Designový Časopis
Dvoumístný

Mowraj

Dvoumístný Mowraj je dvousedadlový vůz navržený tak, aby ztělesňoval ducha etnických egyptských a gotických stylů. Jeho podoba byla odvozena od egyptské verze mláticího sáně Nowrag, která se změnila, aby ztělesňovala gotický vkus, aniž by byla ohrožena jeho etnická předpředsloví podstata. Design je černě lakovaný s etnicky egyptskými ručně vyřezávanými rytinami na pažích a nohou a také bohatým sametovým čalouněním zdobeným šrouby a stahovacími kroužky, které mu dávají středověký hod jako gotický vzhled.

Název projektu : Mowraj , Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Dvoumístný

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.