Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

YO

Křeslo YO se řídí ergonomickými principy pohodlného sezení a čistě geometrickými liniemi, které abstraktně tvoří písmena „YO“. Vytváří kontrast mezi masivní, „mužskou“ dřevěnou konstrukcí a lehkým, průhledným „ženským“ kompozitním hadříkem sedadla a opěradla, vyrobeným ze 100% recyklovaného materiálu. Napětí látky je dosaženo proplétáním vláken (tzv. Korzet). Sedací křeslo je doplněno stolicí, která se při otočení o 90 ° stává bočním stolkem. Řada barevných možností jim umožňuje snadno zapadnout do interiérů různých stylů.

Název projektu : YO, Jméno designérů : Rok Avsec, Jméno klienta : ROPOT.

YO Křeslo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.