Designový Časopis
Designový Časopis
Stolička

Kagome

Stolička Navrhl Shinn Asano s pozadím v grafickém designu, Sen je 6 kus kolekce ocelového nábytku, který promění 2D čáry do 3D tvarů. Každý kus včetně „kagomové stoličky“ byl vytvořen s linkami, které minimalizují nadměrné vyjádření formy i funkčnosti v celé řadě aplikací, inspirované jedinečnými zdroji, jako jsou tradiční japonská plavidla a vzory. Kagome stolička je vyrobena z 18 pravoúhlých trojúhelníků, které se vzájemně podporují a při pohledu shora tvoří tradiční japonské kraftové vzory kagome moyou.

Název projektu : Kagome, Jméno designérů : Shinn Asano, Jméno klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Stolička

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.