Designový Časopis
Designový Časopis
Připojitelný Výklopný Stůl

Ergo-table for bed

Připojitelný Výklopný Stůl Stůl se může otáčet v určitém úhlu, aby se vešel pod postel / prostor pro maximalizaci prostoru a použitelným způsobem se otevřel. Je schopen mít málo otočných funkcí, které jsou na 2 rovinách a mají tak snadný pohyb pro uživatele. Může pomoci vyřešit potenciální problém při umístění notebooku nebo podobných zařízení přímo na postel, která zachycuje proud vzduchu. Z ergonomického hlediska umožňuje stůl Swing uživateli mít vhodnou montážní plochu, aby se zabránilo jeho zatlačení do klína uživatele. Zatímco je tělo na preferovaném držení těla, stůl se k němu otočí a snadno udržuje pohodlí. Použití stolu je také přátelské k postižením.

Název projektu : Ergo-table for bed, Jméno designérů : Ivan Paul B. Abanilla, Jméno klienta : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Připojitelný Výklopný Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.