Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendář V kaleidoskopu je to kalendář s překrývající se výřezovou grafikou nakreslenou vícebarevnými vzory. Její design s barevnými vzory, které lze upravit a přizpůsobit jednoduše změnou pořadí listů, zobrazuje kreativní citlivost NTT COMWARE. K dispozici je dostatek místa pro psaní a řádkové řádky berou v úvahu funkčnost, díky čemuž je perfektní jako plánovaný kalendář, který byste chtěli použít ke zdobení svého osobního prostoru.

Název projektu : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendář

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.