Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Skříň

Shanghai

Multifunkční Skříň Multifunkční skříň „Šanghaj“. Vzor průčelí a lakonický tvar působí jako „dekorativní stěna“, což umožňuje vnímat šatní skříň jako dekorativní komponentu. „All inclusive“ systém: zahrnuje úložiště různých objemů; vestavěné noční stolky, které jsou součástí průčelí skříně, se otevírají a zavírají jedním tlačením průčelí; 2 vestavěné noční lampy skryté pod mimořádným objemem na obou stranách postele. Hlavní část skříně je vyrobena z drobného dřevěného kusu. Skládá se z 1500 kusů kemp a 4500 kusů běleného dubu.

Název projektu : Shanghai, Jméno designérů : Julia Subbotina, Jméno klienta : Julia Subbotina.

Shanghai Multifunkční Skříň

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.