Designový Časopis
Designový Časopis
Transformovatelná Platforma

Space Generator

Transformovatelná Platforma Generátor prostoru představuje pole výškově nastavitelných modulových buněk. Podle předem určeného programu buňky modulu jdou nahoru a dolů a transformují plochou platformu do trojrozměrného uspořádání na úrovni jednotlivých úrovní s různými funkčními účely. Tímto způsobem lze stejnou platformu rychle převést na scénář požadovaný v tuto chvíli bez dodatečných nákladů nebo času, stát se prezentačním prostorem, diváckým prostorem, prostorem pro volný čas, uměleckým objektem nebo čímkoli, co si lze představit.

Název projektu : Space Generator, Jméno designérů : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Jméno klienta : ARCHITIME.

Space Generator Transformovatelná Platforma

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.