Designový Časopis
Designový Časopis
Véčko Notebook Pro Vzdělávání

Pupil 107

Véčko Notebook Pro Vzdělávání Žák 107: Další krok v budoucím vzdělávání. Inspirativní znalosti nikdy nebyly tak snadné. Žák 107 zkoumá obrovský svět nových možností učení. Díky kombinaci špičkového designu s vysokými standardy HD a tekutinovým výkonem Windows 8 je Pupil 107 speciálně navržen tak, aby vyhovoval vzdělávacím potřebám studentů z celého světa. Vítejte na nejvyšší úrovni kvality vzdělávání.

Název projektu : Pupil 107, Jméno designérů : Jp Inspiring Knowledge, Jméno klienta : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Véčko Notebook Pro Vzdělávání

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.