Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Desire

Židle Touha je židle, která má za cíl zvýšit svou vášeň a chtíč díky hladkému tvaru a měkké barvě. Není to pro lidi hledající odpočinek, je to židle pro nezbedné lidi hledající potěšení pro všechny smysly. Původní myšlenka byla inspirována tvarem slzy, ale během modelování byla zkreslená, aby získala tuto jemnou a půvabnou postavu, aby vyvolala pocit, že se chce dotknout, být použita, být vaším vlastnictvím.

Název projektu : Desire, Jméno designérů : Vasil Velchev, Jméno klienta : MAGMA graphics.

Desire Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.