Designový Časopis
Designový Časopis
Reflektor, Vnitřní Svítidlo

Zen

Reflektor, Vnitřní Svítidlo Zen je nový a plně přizpůsobitelný bodový reflektor, který splňuje technické potřeby všech zákazníků a navíc poskytuje estetickou krásu autentického kusu interiérového designu. Zen je jedním z nejmenších reflektorů na trhu. ZEN je tedy mnohem lépe integrován do prostředí, ve kterém je nainstalován, bez generování a invazivní přítomnosti. Toho je dosaženo také tím, že je vysoce přizpůsobitelný barvám, přírodním dřevům atd. Návrh Zen je založen na nadčasových formách, orientovaných na funkčnost a jednoduchost, na hledání trvalé, vyrovnané a okázalé krásy.

Název projektu : Zen, Jméno designérů : Rubén Saldaña Acle, Jméno klienta : Arkoslight.

Zen Reflektor, Vnitřní Svítidlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.