Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

Man Hing Bistro

Restaurace Man Hing Bistro, který servíruje čajovou restauraci v Hongkongu, je neformálním jídlem v oblasti Nan Shan, Shenzhen. Restaurace je v prvním patře a je spojena se vstupem do přízemí schodištěm. Inspirováni úhlovým uspořádáním hrajeme s různými pruhy a skládáme je do trojúhelníkových vzorů, které jsou v restauraci charakteristické. Obklopené mléčně hnědým sedadlem a dřevěno-černými zrcadlovými povrchy jsou hliníkové pruhy, které se obtékají podél schodiště k pokladní přepážce, rozhodně poutavým místem.

Název projektu : Man Hing Bistro , Jméno designérů : Chi Ling Leung, Jméno klienta : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restaurace

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.