Designový Časopis
Designový Časopis
Systém Úspory Vody

Gris

Systém Úspory Vody Snížení vodních zdrojů je v dnešní době celosvětovým problémem. Je šílené, že stále používáme pitnou vodu k propláchnutí toalety! Gris je neuvěřitelně nákladově efektivní systém úspory vody, který dokáže shromažďovat veškerou vodu, kterou používáte během sprchy. Tuto shromážděnou šedou vodu můžete znovu použít pro spláchnutí toalety, čištění domu a pro určité mycí činnosti. Tímto způsobem můžete v průměrné domácnosti ušetřit nejméně 72 litrů vody / osobu / den, což znamená, že v takové 50 milionové zemi, jako je Kolumbie, ušetří denně alespoň 3,5 miliardy litrů vody.

Název projektu : Gris, Jméno designérů : Carlos Alberto Vasquez, Jméno klienta : IgenDesign.

Gris Systém Úspory Vody

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.