Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

xifix2base arm-chair-one

Křeslo Design křesla je založen na požadovaném minimu fyziky a materiálu - realizováno jednou nekonečnou trubkou. Stabilita je dosažena formou smyčky. Žádné další konstrukce a propojení nejsou nutné. Je to útulné křeslo - bez ozdob a dalších konstrukcí. Skládá se z kovového stojanu a sedadla, které umožňuje různé materiály jako dřevo, kov, kůži, látku nebo ratan - venkovní. Je určen pro relaxační prostory, jako jsou obývací pokoje, čekací zóny, kanceláře a salonky - uvnitř i vně.

Název projektu : xifix2base arm-chair-one, Jméno designérů : Juergen Josef Goetzmann, Jméno klienta : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Křeslo

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.