Designový Časopis
Designový Časopis
Obytné Vily

Field of Flowers

Obytné Vily Struktura spočívající na nosných základnách archového nebo poloobloukovitého charakteru má snížený dopad na půdu, takže umožňuje půdě užívat si déšť a dýchat. Její konstrukce má integraci s přírodou. Blok složený ze čtyř vilových jednotek má možnost vychutnat si panoramatický výhled díky mechanismu, který se může otáčet o 360 ° denně. Projekt získává část své dodávky energie z větrných růží. Každá vila se může zapojit do ekologického zemědělství na své vlastní ploše uprostřed různých květin , stromy obklopené umělými nebo skutečnými rybníky.

Název projektu : Field of Flowers, Jméno designérů : Murat Gedik, Jméno klienta : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Obytné Vily

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.