Designový Časopis
Designový Časopis
Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu

The Wave

Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu Design inspirovaný japonským principem „aktivního klidu“ kombinuje racionální a emotivní prvky do jedné entity. Architektura vypadá zvnějšku minimalisticky a klidně. Pocítíte z toho stále obrovskou sílu. Pod jeho kouzlem zvědavě klouzáte do interiéru. Jakmile se ocitnete uvnitř, ocitnete se v překvapivém prostředí, které je plné energie a je plné velkých mediálních stěn, které ukazují energetické, abstraktní animace. Stánek se tak stane pro návštěvníky nezapomenutelným zážitkem. Koncept zobrazuje asymetrickou rovnováhu, kterou nalézáme v přírodě a v srdci japonské estetiky.

Název projektu : The Wave, Jméno designérů : Alia Ramadan, Jméno klienta : Toyota Motors Europe.

The Wave Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.