Designový Časopis
Designový Časopis
Brožura

NISSAN CIMA

Brožura ・ Nissan integroval všechny své nejmodernější technologie a moudrost, vnitřní materiály vynikající kvality a umění japonského řemeslného umění („MONOZUKURI“ v japonštině), aby vytvořil luxusní sedan bezkonkurenční kvality - nový CIMA, osamělá vlajková loď Nissanu.・ Tato brožura je navržena nejen proto, aby ukázala vlastnosti produktu CIMA, ale také aby se seznámila s důvěrou a hrdostí publika Nissan v jeho řemeslo.

Název projektu : NISSAN CIMA, Jméno designérů : E-graphics communications, Jméno klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Brožura

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.