Designový Časopis
Designový Časopis
Konzole

Qadem Hooks

Konzole Qadem Hooks je umělecké dílo s funkcí konzoly inspirovanou přírodou. Skládá se z různých malovaných zelených starých háčků, které byly použity spolu s Qadem (starým dřevěným muleovým hřbetem) pro přepravu pšenice z jedné vesnice do druhé. Háčky jsou připojeny k staré desce Thresher Thresher Board jako základna a dokončena se skleněným panelem nahoře.

Název projektu : Qadem Hooks, Jméno designérů : May Khoury, Jméno klienta : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konzole

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.