Designový Časopis
Designový Časopis
Konzole

Qadem Hooks

Konzole Qadem Hooks je umělecké dílo s funkcí konzoly inspirovanou přírodou. Skládá se z různých malovaných zelených starých háčků, které byly použity spolu s Qadem (starým dřevěným muleovým hřbetem) pro přepravu pšenice z jedné vesnice do druhé. Háčky jsou připojeny k staré desce Thresher Thresher Board jako základna a dokončena se skleněným panelem nahoře.

Název projektu : Qadem Hooks, Jméno designérů : May Khoury, Jméno klienta : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konzole

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.