Designový Časopis
Designový Časopis
Terapie-Salon Pro Zubní Krásy

Dental INN

Terapie-Salon Pro Zubní Krásy Projekt „Dental INN“ byl navržen jako stomatologické zařízení ve formě terapeutického salonu pro dentální krásu ve Viernheimu v Německu. Projekt představuje nový koncept designu interiéru pro zubní ordinace s tématem „léčivé účinky organických tvarů a přírodních struktur“ a byl vyvinut především pro dr. Bergmanna, mezinárodního akreditovaného zubního lékaře. Kromě zubních ošetření, jako jsou dýhy a bělení, poskytuje Dr. Bergmann a jeho tým mimo jiné symposia o implantologii pro mnoho mladých zubních lékařů z Evropy, Asie a Afriky.

Název projektu : Dental INN, Jméno designérů : Peter Stasek, Jméno klienta : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Terapie-Salon Pro Zubní Krásy

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.