Designový Časopis
Designový Časopis
Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Risky shop navrhl a vytvořil designérské studio smallna a vintage galerie založená Piotrem Płoski. Úkol představoval mnoho výzev, protože butik se nachází ve druhém patře činžovního domu, postrádá výkladní skříň a má rozlohu pouhých 80 m2. Zde přišla myšlenka zdvojnásobení oblasti, a to jak využitím prostoru na stropě, tak podlahové plochy. Dosáhne se pohostinné domácí atmosféry, i když je nábytek ve skutečnosti zavěšen vzhůru nohama na strop. Rizikový obchod je navržen proti všem pravidlům (dokonce vzdoruje gravitaci). Plně odráží ducha značky.

Název projektu : Risky Shop, Jméno designérů : smallna, Jméno klienta : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop Boutique & Showroom

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.