Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Glazov

Corporate Identity Glazov je továrna na nábytek ve stejnojmenném městě. Továrna vyrábí levný nábytek. Protože design takového nábytku je spíše obecný, bylo rozhodnuto založit komunikační koncept na původních „dřevěných“ 3D písmech, slova složená z takových písmen symbolizují nábytkové sady. Dopisy tvoří slova „nábytek“, „ložnice“ atd. Nebo názvy sbírek, jsou umístěny tak, aby se podobaly kusům nábytku. Nastínené 3D písmena jsou podobná nábytkovým schématům a lze je použít pro papírnictví nebo na fotografickém pozadí pro identifikaci značky.

Název projektu : Glazov, Jméno designérů : Mikhail Puzakov, Jméno klienta : Glazov furniture factory.

Glazov Corporate Identity

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.