Designový Časopis
Designový Časopis
Jídelní Stůl

Octopia

Jídelní Stůl Octopia by ArteNemus je tabulka založená na morfologii chobotnice. Design je založen na centrálním těle s elipsoidním tvarem. Z tohoto centrálního těla se radiálně vynoří osm organicky tvarovaných nohou a paží. Skleněná deska zdůrazňuje vizuální přístup ke struktuře stvoření. Octopia je trojrozměrný vzhled podtržen kontrastem mezi barvou dřevěné dýhy na povrchech a barvou dřeva hran. Špičkový vzhled chobotnice je zdůrazněn použitím dřevin výjimečné kvality a vynikajícím zpracováním.

Název projektu : Octopia, Jméno designérů : Eckhard Beger, Jméno klienta : ArteNemus.

Octopia Jídelní Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.