Designový Časopis
Designový Časopis
Jídelní Stůl

Octopia

Jídelní Stůl Octopia by ArteNemus je tabulka založená na morfologii chobotnice. Design je založen na centrálním těle s elipsoidním tvarem. Z tohoto centrálního těla se radiálně vynoří osm organicky tvarovaných nohou a paží. Skleněná deska zdůrazňuje vizuální přístup ke struktuře stvoření. Octopia je trojrozměrný vzhled podtržen kontrastem mezi barvou dřevěné dýhy na povrchech a barvou dřeva hran. Špičkový vzhled chobotnice je zdůrazněn použitím dřevin výjimečné kvality a vynikajícím zpracováním.

Název projektu : Octopia, Jméno designérů : Eckhard Beger, Jméno klienta : ArteNemus.

Octopia Jídelní Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.