Designový Časopis
Designový Časopis
Brož

Nautilus Carboniferous

Brož Brožura „Nautilus Carboniferous“ zkoumá posvátné geometrie přírody, které se vztahují ke zlatému poměru. Použitím high-tech materiálů byla brož vyrobena z kompozitních listů z uhlíkových vláken / Kevlar 0,40 mm a pečlivě konstruovaných komponentů ve zlatě, palladiu a tahitské perle. Brož je zcela ručně vyrobená s maximálním důrazem na detail a představuje krásu přírody, matematiku a vztah mezi nimi.

Název projektu : Nautilus Carboniferous, Jméno designérů : Ezra Satok-Wolman, Jméno klienta : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Brož

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.