Designový Časopis
Designový Časopis
Byt

Baan Citta

Byt Klíčovým konceptem designu bylo vytvoření Šambaly na Zemi - mýtického království popisovaného jako „čistá země“ v antických buddhistických textech. Buddhisté věří, že stvoření Šambaly je stvořením konečného duchovního ráje. Jedním z nejvíce uklidňujících, ale překvapivých aspektů designu Baan Citta je použití barev. Konzervativně jsou neutrální barvy prominentní barevné schéma vybrané designéry pro moderní domácnosti. Baan Citta demonstruje modernost radosti barev na neutrální paletě uprostřed barev Země v přírodě.

Název projektu : Baan Citta, Jméno designérů : Catherine Cheung, Jméno klienta : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Byt

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.