Designový Časopis
Designový Časopis
Transformovatelné Kávové Židle A Lehátka

Twins

Transformovatelné Kávové Židle A Lehátka Koncept konferenčního stolku Twins je jednoduchý. Dutý konferenční stolek obsahuje dvě plná dřevěná sedadla uvnitř. Pravý a levý povrch stolu jsou ve skutečnosti víka, která lze vytáhnout z hlavního těla stolu, aby bylo možné vytáhnout sedadla. Sedadla mají skládací nohy, které se musí otáčet, aby se židle dostala do správné polohy. Jakmile jsou židle nebo obě židle venku, víčka se vracejí zpět ke stolu. Když jsou židle venku, stůl také funguje jako velký úložný prostor.

Název projektu : Twins, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : MFF.

Twins Transformovatelné Kávové Židle A Lehátka

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.