Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek A Jídelní Stůl

Air table

Konferenční Stolek A Jídelní Stůl Zajímavý je způsob, jak snadno přejít z nízkého konferenčního stolku na celý jídelní stůl nebo dokonce na stůl. Kovové trubky lze otočením nastavit do dvou různých poloh. Dřevěné desky jsou otočeny panty, které vám umožní zvětšit povrch stolu. Název tohoto kusu nábytku se inspiruje v MacBook Air díky svému lehkému pocitu, a to jak fyzicky, tak vizuálně.

Název projektu : Air table, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : M3 Claudio Sibille.

Air table Konferenční Stolek A Jídelní Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.