Designový Časopis
Designový Časopis
Senzorový Faucet

miscea LIGHT

Senzorový Faucet Řada miscea LIGHT senzorových aktivovaných faucetů má integrovaný dávkovač mýdla navržený přímo do faucetu pro pohodlí a maximální výhody hygieny rukou. Díky rychlé a spolehlivé senzorové technologii vydává mýdlo a vodu pro hygienický a ergonomický zážitek z mytí rukou. Vestavěný dávkovač mýdla se aktivuje, když ruka uživatele přejde sektorem mýdla. Mýdlo se pak vydává pouze tehdy, když je uživatelská ruka umístěna pod výtok mýdla z kohoutku. Voda může být přijímána intuitivně držením rukou pod vývodem vody.

Název projektu : miscea LIGHT, Jméno designérů : Rob Langendijk, Jméno klienta : miscea GmbH.

miscea LIGHT Senzorový Faucet

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.