Designový Časopis
Designový Časopis
Krmítko

Food Feeder Plus

Krmítko Krmítko Feed Feed Plus pomáhá nejen dětem jíst samy, ale také znamená větší nezávislost rodičů. Kojenci se dokážou samy držet a sát a žvýkat poté, co jste rozdrtili jídlo rodičů. Food Feeder Plus má větší, flexibilní silikonový vak, který uspokojí rostoucí chuť k jídlu u dětí. Je to nezbytná výživa a umožňuje dětem bezpečně prozkoumat a vychutnat si čerstvé pevné jídlo. Potraviny nemusí být očištěny. Jednoduše vložte jídlo do silikonového vaku, zavřete západku zámku a děti si mohou vychutnat vlastní krmení čerstvým jídlem.

Název projektu : Food Feeder Plus, Jméno designérů : Kidsme, Jméno klienta : kidsme.

Food Feeder Plus Krmítko

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.