Designový Časopis
Designový Časopis
Kniha

Brazilian Cliches

Kniha „Brazilská klišé“ byla vytvořena pomocí obrázků ze starého katalogu brazilských klišé. Důvodem jeho názvu však nejsou jen klišé používané pro složení jeho ilustrací. Na druhé straně každé stránky narazíme na jiné typy brazilských klišé: historické, jako je příchod Portugalců, katechizace domorodých Indů, ekonomické cykly kávy a zlata ... zahrnuje dokonce i současná brazilská klišé, plná dopravních zácp, dluhy, uzavřené byty a odcizení - vylíčeno v neuvěřitelném současném vizuálním vyprávění.

Název projektu : Brazilian Cliches, Jméno designérů : Gustavo Piqueira, Jméno klienta : .

Brazilian Cliches Kniha

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.