Designový Časopis
Designový Časopis
Jeviště Pro Svatební Hostinu

Depiction

Jeviště Pro Svatební Hostinu Krásně navržená sada pro svatební hostinu. Grand avenue vítá hosta na měkkém bílém kožichu. Cítit podstatu města Říma branou, římskými sloupy, sochou, sedadlem ve stylu kulatého čelenka a velkým "Fontana-di-trevi". Zvuk tekoucí vody vytváří uklidňující hudbu na pozadí, zatímco pozdraví novomanžele. Ani jeden člověk z týmu nikdy neslyšel ani neviděl skutečnou strukturu a stále získává stoprocentní zobrazení původní struktury, což je hodné udělat vše za pouhých 20 dní.

Název projektu : Depiction, Jméno designérů : Arundhati Subodh Sathe, Jméno klienta : Victrans Engineers.

Depiction Jeviště Pro Svatební Hostinu

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.