Designový Časopis
Designový Časopis
Obchod

Family Center

Obchod Existuje několik důvodů, proč jsem uzavřel dlouhou (30 metrů) přední stěnu. Jedním z nich bylo, že výška stávající budovy byla opravdu nepříjemná, a já jsem neměl povolení se jí dotknout! Za druhé, uzavřením přední fasády jsem získal 30 metrů vnitřního prostoru. Podle mé každodenní observační statistické studie se většina nakupujících rozhodla jít do obchodu jen kvůli zvědavosti a sledovat, co se děje za touto fasádou Zvědavé formy.

Název projektu : Family Center, Jméno designérů : Ali Alavi, Jméno klienta : Ali Alavi design.

Family Center Obchod

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.