Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Prism

Konferenční Stolek Hranol je tabulka, která vypráví příběh. Bez ohledu na to, jaký úhel pohledu na tuto tabulku z ní vám ukáže něco nového. Jako světlo lámající hranol - tato tabulka bere barevné linie, vynořuje se z jednoho pruhu a transformuje je napříč rámečkem. Tkáním a kroucením lineární geometrie se tato tabulka mění z bodu na bod. Bludiště míchání barev vytváří povrchy, které se spojují dohromady a vytvářejí celek. Hranol má minimalismus ve své formě a funkci, avšak v kombinaci se složitou geometrií uvnitř odhaluje něco neočekávaného a snad poněkud nepochopitelného.

Název projektu : Prism, Jméno designérů : Maurie Novak, Jméno klienta : MN Design.

Prism Konferenční Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.